Güvenlik kameraları teknolojinin uç noktalarına ulaştığımız çağımızda birlikte yaşamaya alıştığımız önemli araçlardan. Kimi zaman sokaklarda, kimi zaman iş yerlerinde, kimi zaman okullarda hayatımız güvenlik kameralarıyla kesişmekte. Aynı zamanda kendimiz de kişisel olarak sıklıkla güvenlik kameralarını sitelerimizde, apartmanlarımızda, işyerlerimizde ve hatta dairelerimizde kullanmaktayız. Güvenlik kameralarının bu kadar yaygınlaşmasının en büyük nedeni elbetteki kötü niyetli şahıslar için caydırıcı bir özellik taşıması. Güvenlik kameralarının bu denli yaygın olarak kullanılması bir takım karışıklıkları da beraberinde getirmekte. Bu alanda belli bir kayıt standardının olmaması bu hususun en başında geliyor. Farklı biçimlerde decode edilen kayıtların dvr cihazlarından alınarak bilgisayar ortamında açılmaya çalışılması esnasında kullanıcı pek çok sıkıntı ile karşılaşabiliyor. Hemen hemen her güvenlik kamerasının kendine göre bir decode sistemi var ve bu kayıtları izlenilebileceği programın temin edilmesi de oldukça güç.

Bu yazımızda sizin için faydalı olabileceğini düşündüğümüz bir kaç çeşit güvenlik kamerası kaydını destekleyen HS player isimli yazılımı buradan paylaşıyoruz. İndireceğiniz proğram .avi, .mp4, .asf, .264 decode sistemini kullanan güvenlik kameraları kayıtlarını bilgisayardan rahatça izlemenize olanak sağlamakta. Umarız işinize yarar. Proğramı kullandıktan sonra proğram hakkındaki yorumlarınızı sayfamıza yazmanız halinde biz de ilerleyen zaman içerisinde farklı dvr kayıt izleme proğramlarını paylaşabiliriz. Ayrıca elinizdeki güvenlik kamerası kaydının uzantısını bizimle paylaşmanız halinde ilgili proğramı buradan paylaşabiliriz.

Ücretsiz olan proğramı indirmek için lütfen BURAYA tıklayınız. Lütfen yorum yapmayı unutmayınız.

Bu Yazı İçin Arama Terimleri:

Güvenlik Kamerası Kaydı İzleme Proğramı için 12 cevap

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>