Movie Star Planet çocuk platfomlarından biridir. Aslında pek yeni olmasına rağmen çocukların ilgisini çok çekiyor. Peki internet üzerinden geliştirilmiş olan Movie Star Planet ne işe yarıyor ve çocuklara ne gibi imkanlar sunuyor?

MovieStar Planet, çocukların kendini geliştirebileceği bunu yaparken de çeşitli yeteneklerini geliştirebileceği eğlenceli bir portal. Amaç olarak çocuklara film yapma gibi bir özellik sunuyorlar. Yaptıkları filmler sayesinde onlara ünlenip para kazanabilme imkanı veriyorlar. Ne kadar ün kazanırsa oyuncu , kendine ait o kadar farklı özelliği bulunuyor.

Her çocuk kendini yansıtabilmek için ilk olarak bir maskot düzenliyor. O maskotlara kendi kişiliklerindeki görüntü modasını verdikleri için oyunları da daha iyi anlıyorlar. Yine bu sayede sohbet ederken arkadaş seçimleri konusunda da ayırt edici olabiliyorlar.

Sundukları oyunlar arasında yer alan eğitici bilgiler, oynayanı merak ettiriyor ve akılda kalıcı olmasını sağlıyor. Oynanan oyunların çeşitliği de site içerisinde belirtiliyor.

Çocukların kendilerine evcil hayvan bakmalarına da imkan sunuluyor. Bu oyuncuların sorumluluk duygusunu genişletiyor.

Veliler bakımından da güvenilir bir platform olan Movie Star Planet‘i ziyaret etmenizi öneririz. Kullanımı basittir ve size yardımcı olabilecek çeşitli mesajlar ile kolay adapte olmayı sağlar.

Bu Yazı İçin Arama Terimleri:

MovieStar Planet Oyna için 37 cevap

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>